Obsah,


Facebook Twitter Pinterest Tripadvisor Rezervovat stůl Rezervovat pokoj

Oslavy

Ať již slavíte narozeniny, promoci či hledáte místo pro dětskou narozeninovou párty máme vám co nabídnout!

Oslavy narozenin či promoce? U nás budou originální

Nelíbí se vám oslava narozenin či promoce v běžné restauraci v Praze? Hledáte něco originálního pro slavnostní chvíli? Přejete si slavit v takovém prostředí, kde na vás dýchne historie, ale servis bude moderní a bez chybiček? Zamluvte si prostory pro slavnostní party v našem areálu Dvůr Hoffmeister. Prvorepubliková architektura někdejšího bohatého statku vás nadchne, stejně jako prostory a styl restaurace. Zažijete kulinářský zážitek s pokrmy, které pro vás připravuje tým pod vedením Jana Kaplana. V takovém prostředí bude vaše oslava určitě originální.

5DSR8628

U nás najdete skvělou restauraci i ubytování

Dvůr Hoffmeister má výtečnou polohu. Z centra Prahy je to jen 15 km, letiště Václava Havla je jen 8 km.

 

V areálu je ubytování, restaurace a prostory pro firemní akce a konference, vaši přátelé u nás bez problému zaparkují. A oslava narozenin, dětská party či promoce může začít. Pro oslavu si vyhraďte celé odpoledne a večer, vaši hosté či příbuzní u nás najdou i ubytování. Naše poloha je vhodná jako ubytování u letiště Praha. Ještě jste se nepodívali, co obsahuje náš jídelní lístek? Tak to určitě udělejte! Uvidíte, že náš šéfkuchař má co nabídnout.

Co pro vás uspořádáme za oslavy?

  • Oslavy narozenin
  • Promoce
  • Dětské party
  • Loučení se svobodou
  • Oslavy významných životních jubileí

Nebuďte všední, slavte u nás

Když jde o oslavu, nebuďte všední. Nabídněte svým hostům kvalitní a originální jídlo, dobré pití a především příjemné prostředí, kde se bude všem líbit.  Areál Dvůr Hoffmeister nabízí pohoštění v nejlepším slova smyslu. Náš personál navazuje na nejlepší evropské tradice pohostinství. Naším cílem je, aby se k nám hosté vraceli. Oslavte narozeniny, významné události č promoce u nás. Jsme tím správným místem, když plánujete svatby v Praze nebo svatební hostinu. Dvůr Hoffmeister se na vás i vaše hosty těší.


NewsletterChci odebírat novinky:
Obsah,