Obsah,


Facebook Twitter Pinterest Tripadvisor Rezervovat stůl Rezervovat pokoj

Školení

Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pro svou práci klid a krásné prostředí. V připadě, že Vás zaujala naše nabídka rezervujte na info@dvur-hoffmeister.cz nebo na tel.čísle +420 604 142 438

Školení a firemní akce – u nás najdete inspiraci

Hledáte inspirativní prostředí pro firemní akce a konference, kurzy nebo obchodní setkání? Ideální bude samostatný areál, kde najdete ubytování, restauraci, pohodlné parkování a prostory pro prezentaci vašich nápadů a vizí. Takový je Dvůr Hoffmeister s prvorepublikovou architekturou, osobitým stylem, ale s nejmodernějším vybavením. Ubytování u letiště Václava Havla vám zjednodušší organizaci při pořádání team-buildingových akcí. Vaši pracovníci se budou snáze motivovat v prostředí, kterým prošla historie a které přitom poskytuje dostatečné pohodlí pro školení, obchodní schůzky a další aktivity.

Ubytování u letiště Praha

Citlivě rekonstruovaný prvorepublikový statek umožní uvolnit zaběhnutý pracovní rytmus a dá prostor novým nápadům. Pro váš pracovní tým to bude nová vzpruha. Uvidíte, jak snadno se budou lidé v novém prostředí motivovat. Základem pro firemní akce a konference je konferenční místnost s variabilním uspořádáním pro 60 nebo 30 osob. V celém areálu je WI-FI připojení na internet zdarma. Výhodou je ubytování u letiště Praha a krátká vzdálenost od centra hlavního města. Nečekejte obvyklou strohou místnost pro školení. Naše prostory jsou příjemné, budete si připadat jako na návštěvě u vzdělaného zámeckého pána.

Pro firemní akce a konference

  • 8 km od letiště Václava Havla
  • 15 km od centra Prahy
  • Ubytování a restaurace
  • Parkování v areálu
  • Konferenční místnost 60 m2
  • Uspořádání pro 60 či 30 osob
  • Klimatizace

Pro firemní akce dokonalý servis a klid

Pro nové nápady, vstřebávání novinek neslouží jen konkrétní aktivita, účastníci si musí odpočinout a dobře se najíst. To vše v rámci firemní akce a konference zajistíme v našem Dvoře Hoffmeister. Samozřejmostí je dokonalý servis, klid pro obchodní schůzky a vždy přístupné občerstvení. Nečekejte a objednejte si firemní akce a konference u nás. Jsme vyhledávaným místem pro svatby v Praze a pro svatební hostinu. Uvidíte, že se k nám budete chtít vracet.

Fotogalerie

Stáhněte si naši prezentaci pro firmy ZDE: DVUR HOFFMEISTER je tu pro vas 2018

 

 

 


NewsletterChci odebírat novinky:
Obsah,