Obsah,


Facebook Twitter Pinterest Tripadvisor Rezervovat stůl Rezervovat pokoj

O nás

Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro rodinné oslavy, svatby, firemní akce i romantické víkendy. Nabízíme vlídnou pohostinnost v naší gastronomické restauraci, komfortní ubytování v penzionu, pohodlné jednání a konference v konferenční místnosti a pro milovníky koní kvalitní ustájení i kurzy jízdy pro děti i dospělé.

Ubytování NON-STOP

Restaurace


PO - NE 12.00 - 22.00

Dvůr Hoffmeister je srdeční záležitosti rodiny Hoffmeisterových. Pohostinství se věnujeme již po 3 generace. Naše restaurace Dvůr Hoffmeister nabízí gastronomický zážitek jen pár minut z centra Prahy, pouhých 8 km od Letiště Václava Havla. Jídlo zde vaří Jan Kaplan, který připravuje sezonní delikatesy z kvalitních vybraných surovin.  Na menu nabízíme pokrmy z francouzské i české kuchyně.

V teplých měsících se u nás můžete usadit na otevřené venkovní terase, kde pokrmy připravujeme přímo na dřevěném uhlí. Večery, zde můžete trávit u otevřeného ohně, v romantickém prostředí českého venkova. Dvůr Hoffmeister je místem kam se budete vracet aby jste mohli jen tak “vypřáhnout” od denního stresu a vychutnat si klid a pohodu  venkova. Nechte se hýčkat kvalitní kuchyní, pohodovou atmosférou a kvalitním servisem našeho týmu!

Penzion nabízí 11 prostorných, komfortně vybavených pokojů se satelitní televizí, WiFi připojením a klimatizací. Ať již odlétáte z Prahy, jedete na služební cestu nebo hledáte romantický únik na víkend naleznete u nás pohodlí, klid a teplo domova.

Konferenční místnost s kapacitou až 60 osob (divadlo) či 30 osob “U”, je vzdušná klimatizovaná, s denním světlem, blackouty a WiFi připojením. Pro vaše setkáním si můžete vybrat z nabídky coffee breaků, rádi pro vás připravíme polední i večerní menu a nabídneme doprovodný program tak aby jste byli vy i s celou firmou spokojeni.

Jezdecký areál poskytuje ustájení pro 42 koní, jezdeckou halu (20 x 40 m), venkovní pískové kolbiště (50 x 70 m), výběhy, solárium, pás pro koně HorseGym a další vybavení aby jste se vy i váš kůň u nás cítili pohodlně a bylo o vás maximálně postaráno.

Jezdecká škola, kterou v areálu provozujeme se specializuje na děti od 3 let. Naši zkušení trenéři mají k dispozici poníky všech velikostí tak, aby každé dítě začínalo na vhodném koni a prohloubilo svoji lásku k jezdeckému sportu.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Ada, Ria a Martin Hoffmeisterovi

 


NewsletterChci odebírat novinky:
Obsah,