Navigace

Svatby

Nebojte se nám svěřit vaši svatbu. Jedinečné prostředí snoubíme s kvalitní kuchyní a dokonalým servisem. Postaráme se o vás.

Volné termíny
pro sezónu 2023 i 2024!

V sezóně 2023 máme volné některé páteční a sobotní termíny a menší svatby či mini svatby pořádáme i v týdnu. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! Termíny na sezónu 2023 se rychle plní! Nově také otevíráme rezervace na sezónu 2024.


Svatební nabídka

 • Romantické prostředí
  Romantika, klid, příroda, rodinné prostředí, koně – to jsou slova, která Dvůr Hoffmeister stručně charakterizují. A podle nás i ideální podmínky pro dokonalou svatbu.
 • Vše na jednom místě
  Díky komplexnosti našeho areálu umíme uspořádat svatbu se vším všudy. Nemusíte přejíždět kvůli obřadu, můžete u nás přespat, v klidu zaparkovat a tak dále.
 • Kulinářský zážitek
  Přijeďte ochutnat dobroty z našeho menu a přesvědčte se, že děláme kvalitní kuchyni. Dejte nám důvěru při realizaci svatebního menu a nebudete litovat.
 • Různé koncepty svateb
  Malá komorní svatba se slavnostní tabulí v užším okruhu nebo raut s grilováním až pro 120 hostů. Obřad na zahradě, hostina ve stodole – fantazii se meze nekladou.
 • Zábava u nás v deset nekončí
  Naše klimatizovaná odhlučněná taneční místnost nabízí kvalitní taneční zábavu i v čase nočního klidu.
 • Dostupnost z Prahy a okolí
  Dobré spojení z Prahy a okolí, pro případné zahraniční návštěvy i letiště téměř za rohem. Pro vzdálenější hosty možnost ubytování. S logistikou hostů jsme schopni pomoci a poradit.
 • Individuální přístup
  Svatby dokážeme sami koordinovat, případně jsme k ruce svatební koordinátorce nebo tomu, kdo má svatbu na starost. Vše je o domluvě a té jsme otevřeni.

Ceny

Častá otázka, na kterou nedokáže nikdo přesně odpovědět, protože vždy se jedná o individuální akci a záleží na vašich požadavcích a možnostech.

Co se týče rautu, cena za osobu se pohybuje od 1850 Kč dle rozsahu rautu či menu a vybraných chodů. Pronájem závisí na zvolených možnostech a příslušenství.

Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku, kde s vámi rádi probereme vaše představy a konkrétněji nastíníme jak ceny, tak naše možnosti.

Svatební prezentace a ceník na rok 2023 – 2024
naši aktuální svatební prezentaci pro rok 2023 – 2024 si můžete stáhnout zde.

Svatební fotogalerie
ukázka naší snahy o kouzelné svatby

Další informace
aneb co by vás ještě mohlo zajímat

Kde jinde lze uspořádat obřad?

Samotný svatební obřad je možno uspořádat na naší zahradě nebo v číčovické kapli Nalezení Sv. Kříže procházkou pouhých 500 m od Dvora Hoffmeister. Cena pronájmu se pohybuje mezi 4000 – 5000 Kč, záleží na termínu. Více info naleznete zde.

Lze do programu svatby nějak zakomponovat koně / tématiku koní?

Dvůr Hoffmeister je zároveň jezdecký areál. Jako jednu z aktivit nabízíme prohlídku našich stájí a případně i krátké svezení na pony pro děti. Po domluvě zajistíme fotografování svatebčanů s koněm.Odebírejte novinky na svůj e-mail