Navigace

Restaurace

Rodinná historie, umělecká atmosféra, gastronomický zážitek, srdečnost i pohostinnost je to co u nás najdete. Přijďte k nám na návštěvu a ochutnejte.

Ada Hoffmeisterová
ta, která za restaurací stojí

„O denní chod restaurace se starám já, Ada Hoffmeisterová, dcera Martina a vnučka Adolfa Hoffmeistera. Snad jsem pochytila některý z talentů mých předků a věřím, že pohostinnost je jednou z nich. Vystudovala jsem Ecole Hoteliere de Lausanne, švýcarskou hotelovou školu a ve Dvoře Hoffmeister se krůček po krůčku své znalosti snažím uvádět v život.“

Jan Kaplan
ten, kdo tu vaří

Kuchyň vede Jan Kaplan, který zde prezentuje moderní pojetí české kuchyně.

Jan Kaplan začal svou kariéru poněkud netradičně. Úspěšně vystudoval sociální antropologii. Poté se vydal na kuchařskou dráhu a po zkušenostech v USA a Londýně (Giraffe, Connaught hotel – Gordon Ramsay holdings, Harvey Nichols 5th Floor restaurant) zakotvil v Brně v restauraci u Kastelána. Několik let velmi úspěšně vedl kuchyni brněnské restaurace Pavillon, vloni na podzim se ale přestěhoval do Prahy a pro své další působení si vybral právě Dvůr Hoffmeister. Vaření je jeho vášní, ve volném čase píše s manželkou blog Oh My Chef.

Pár fotografií
pro navození chuti

Trocha historie
ti, kdo to všechno začali

Tradice milovníků a znalců vína a dobrého jídla pokračuje v naší rodině již po třetí generaci. A protože rozumíme surovinám, umíme si vychutnat chutné jídlo a oceníme kvalitní víno, rozhodli jsme se nabídnout tento zážitek i vám v naší restauraci. Podívejte se na naše denní a večerní menu.

Adolf Hoffmeister

Adolf Hoffmeister, český malíř, spisovatel, karikaturista, spoluzakladatel Devětsilu a dobrý kamarád Voskovce a Wericha, ale i přítel Picassa, Dalího či Becketta, vtiskl restauraci atmosféru. Ano, kresby slavných osobností, které osobně poznal, zdobí naše klubové talíře. Místo u stolu si proto prosím vyberte tak, abyste seděli u vašeho oblíbence, tedy v dobré společnosti!

Martin Hoffmeister

Martin Hoffmeister, filmový režisér, chevalier du tastevin a svého času pražský hoteliér, se postaral o oživení Dvora Hoffmeister do jeho současné podoby. Z rozpadajících domů vybudoval vlídné, vkusné a teplé prostředí, kde se rádi usadíte a užijete si co hrdlo ráčí příjemných vjemů a zážitků.

Pro rezervace prosím volejte +420 604 14 24 38 nebo pište na info@dvur-hoffmeister.czOdebírejte novinky na svůj e-mail