Navigace

Oslavy

Ať již slavíte narozeniny, promoci či hledáte místo pro dětskou narozeninovou párty máme vám co nabídnout!

Oslavy narozenin či promoce?
Vyražte kousek za Prahu do originálního prostředí

Nechcete oslavu narozenin či promoci v klasické pražské restauraci? Hledáte něco originálního pro slavnostní chvíli? Přejete si slavit v takovém prostředí, kde na vás dýchne historie, ale servis bude moderní a bez chybiček? Zamluvte si prostory pro slavnostní party v našem areálu Dvůr Hoffmeister. Prvorepubliková architektura někdejšího bohatého statku vás nadchne, stejně jako prostory a styl restaurace. Zažijete kulinářský zážitek s pokrmy, které pro vás připravuje tým pod vedením Jana Kaplana. V takovém prostředí bude vaše oslava určitě originální.

Skvělá restaurace i ubytování
nebrání uspořádání jakékoliv párty

Dvůr Hoffmeister má výtečnou polohu. Z centra Prahy je to jen 15 km, letiště Václava Havla je jen 8 km.

V areálu je ubytování, restaurace a prostory pro firemní akce a konference, vaši přátelé u nás bez problému zaparkují. A oslava narozenin, dětská party či promoce může začít. Pro oslavu si vyhraďte celé odpoledne a večer, vaši hosté či příbuzní u nás najdou i ubytování.

Naše poloha je vhodná jako ubytování u letiště Praha. Ještě jste se nepodívali, co obsahuje náš jídelní lístek? Tak to určitě udělejte! Uvidíte, že náš šéfkuchař má co nabídnout.

Co pro vás uspořádáme za oslavy?

  • Oslavy narozenin
  • Promoce
  • Dětské party
  • Loučení se svobodou
  • Oslavy významných životních jubileí


Odebírejte novinky na svůj e-mail