Obsah,


Facebook Twitter Pinterest Tripadvisor Rezervovat stůl Rezervovat pokoj

Svatby

Dvůr Hoffmeister je romantické místo na uspořádání svatební hostiny i zahradní slavnosti.

Dvůr Hoffmeister: klidné místo pro svatební hostinu i v Praze

Kdo plánuje svatby v Praze, musí současně vědět, kde bude svatební hostina. A to není tak jednoduché. Svatebních míst v Praze je hodně, ale kde nalézt tu správnou, aby svatba v Praze byla zážitkem, na který se nezapomíná? Proč vybírat zařízení v centru, kde se dává přednost cizincům a kde nebudete mít takové výsadní postavení? Najděte si klidné místo na okraji města, kde všichni dobře zaparkují a kde bude k dispozici i tichý kout pro unavené svatebčany. Pro vaše hosty z daleka bude i příjemné ubytování.

Dvůr Hoffmeister je nově zrekonstruovaný, rodinný podnik nacházející se v obci Číčovice, pouhých 8 km od Letiště Václava Havla. Po patnáctileté rekonstrukci se dveře dvora v dubnu roku 2013 otevřeli nejen milovníkům jezdeckého sportu, 
ale se zahájením provozu penzionu a restaurace i širší veřejnosti.

Připravíme pro vás kulinářský zážitek

Praha bude místem, kde si snoubenci řeknou své ano, ale svatební hostina musí dostat patřičný prostor. Zajeďte k nám do areálu Dvůr Hoffmeister. Někdejší prvorepublikový statek je vybaven právě pro tyto příležitosti. Pohodlné parkování a prvotřídní kuchyně šéfkuchaře Jana Kaplana.  Jen pro vás a vaše hosty připraví kulinářský zážitek, na který se bude dlouho vzpomínat. Podívejte se do našeho jídelního lístku: i běžná jídla vypadají tak lákavě, a co teprve, když je ochutnáte! Dokážete si představit, jak bude vypadat svatební menu? Pro vás to bude nejkrásnější svatba. Věřte nám.

Dvůr Hoffmeister je romantické místo jako stvořené pro uspořádání svatební hostiny i zahradní slavnosti.
V případě zájmu zajistíme dekoraci, hudbu i doprovodný program.

Svatební nabídka

V nabídce nechybí ani možnost uspořádání pohodlného rautu s grilováním pod širým nebem. Cena za osobu se pohybuje v rozmezí 650 – 2550 Kč dle rozsahu rautu či menu a vybraných chodů.

Svatební tabuli slavnostního obědu běžně připravujeme až pro 30 osob v naší restauraci. V případě většího počtu osob (max 80 osob) můžeme nabídnout jiné místo – ať již venkovní zahradu, terasu s grilem či konferenční místnost.

Samotný svatební obřad je možno uspořádat v číčovické kapli Nalezení Sv. Kříže procházkou pouchých 500 m od Dvora Hoffmeister. Cena pronájmu se pohybuje mezi 
4000 – 5000 Kč, záleží na termínu. Více info naleznete ZDE.

Vše na jednom místě

Pokud hledáte místo, kde uspořádáte kompletní svatbu se vším všudy na jednom místě od ubytování, přes obřad, slavnostní oběd až po večerní oslavu, Dvůr Hoffmeister je to ideální místo pro vás. Naše zahrada je jako stvořená pro romantické obřady. Více informací Vám rádi poskytneme při osobní schůzce.

Prvorepubliková noblesa i luxus

Svatba v Praze – to je i naše doména. Těšíme se, když můžeme připravit svatební hostinu, ze které budou všichni nadšeni. Máme zkušenosti ze světové gastronomie, jste proto na správném místě. Dvůr Hoffmeister bude pro vás i vaše hosty. Obklopí vás atmosféra prvorepublikové noblesy i moderního luxusu. V naší restauraci budete v příjemné společnosti slavných osobností, které maloval slavný malíř a karikaturista Adolf Hoffmeister. Jeho potomci v rodinném podniku navazují na jeho kreativitu. Objednejte si svatbu u nás, nebudete litovat. Využijte areál Dvůr Hoffmeister s ubytováním, restaurací i prostory také pro firemní akce a konference.

Dvůr Hoffmeister je zároveň jezdecký areál s celkovým počtem 42 koní. Jako jednu z aktivit nabízíme prohlídku našich stájí a případně i krátké svezení na koni. Po domluvě zajistíme fotografování svatebčanů s koněm. Dalším lákadlem je i naše zahrada, kde si svatebčané mohou například zahrát kroket, usadit se a užít si posezení v přírodě.

Máte-li zájem o cenovou kalkulaci či chcete-li se zeptat na volný termín neváhejte nás kontaktovat na info@dvur-hoffmeister.cz nebo na +420 604 142 438.

Volné termíny pro sezónu 2018

V sezóně 2018 máme ještě volné některé páteční a sobotní termíny jak v měsíci červnu, červenci, srpnu, září i říjnu. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve!

Stáhněte si naši svatební prezentaci zde: SVATBY 2018 DH

Těšíme se na vás!


NewsletterChci odebírat novinky:
Obsah,