Obsah,


Facebook Twitter Pinterest Tripadvisor Rezervovat stůl Rezervovat pokoj

Restaurace

Tradice milovníků a znalců vína a dobrého jídla pokračuje v naší rodině již po třetí generaci. A protože rozumíme surovinám, umíme ocenit poctivou kuchyni i dobrý sklep, rozhodli jsme se nabídnout tento zážitek i v naší restauraci. Přijeďte, vyzkoušejte a ochutnejte... věříme, že se k nám rádi budete vracet!

Tradice milovníků a znalců vína a dobrého jídla
pokračuje v naší rodině již po třetí generaci.

Interiér restauraceDvůr Hoffmeister

Milujeme dobré jídlo, víno a kvalitní servis. Proto jsme se rozhodli otevřít tuto zajímavou restauraci, kde spojujeme naše koníčky v nevšední zážitek. Jídlo připravujeme s láskou – poctivě, z kvalitních surovin a bez umělých dochucovadel. Kuchyni u nás vede Jan Kaplan.  Servis je pro nás hra s načasováním, znalost nabízených produktů a především předvídavost – tak aby jste se cítili příjemně, vypustili všechny starosti z hlavy a nechali je chvilku na nás. No a konečně vína… Lístek je široký, od vín mladších a lehčích až po vína archivní, plná či opulentní. Ostatně jsme je všechny ochutnali a víme, že stojí za to!

Ochutnejte u nás poctivou českou tradiční i moderní kuchyni z kvalitních lokálních surovin!

Restaurace stylově vyzdobená obrazy a kresbami Adolfa Hoffmeistera,  je ideálním místem pro romantické schůzky, rodinné oslavy i společenské akce. Na terase u venkovního grilu oceníte klid venkova a ochutnáte maso připravené na dřevěném uhlí. Určitě oceníte salonek či zahrádku. Rádi vám zde uspořádáme venkovní grill párty nebo třeba romantický svatební raut.

Naše prostory

  • Restaurant – 42 míst
  • Formanka – 18 míst
  • Zahradní gril – 45 míst
  • Galerie nad kolbištěm – 16 až 48 míst

Otevírací doba

  • Pondělí – Neděle – 12:00 – 22:00

Sváteční otevírací doba

  • 24. – 25. 12. – ZAVŘENO

Rezervace

Pro rezervace prosím klikněte ZDE volejte +420 604 14 24 38 nebo pište na info@dvur-hoffmeister.cz

Fotogalerie


NewsletterChci odebírat novinky:
Obsah,